Wygrana w Ciężkowicach

Juniorzy Młodsi wygrali z Ciężkowianką Ciężkowice 3:1

Bramki: 0:1 Kamysz 1', 0:2 Śliwiński M. 75', 1:2 Ciężkowianka 77', 1:3 Zięba (rzut karny) 85'

Żółte kartki: Kania

Rylovia wystąpiła w następującym składzie:

Dzień - Cholewicki J. (65' Górka), Pawlik, Zięba, Kania - Cholewicki B., Pukal, Kamysz, Tabor (25' Szlachta) - Caban (60' Zakareya), Piwowarczyk (70' Śliwiński M.)

Idealnie ułożył się mecz dla Rylovii, gdyż zaraz po rozpoczęciu piłkę na połowie przeciwnika przejął Kamysz, minął dwóch zawodników i strzelił nie do obrony. W późniejszych minutach spotkanie było wyrównanym widowiskiem i oba zespoły mogły strzelić bramkę, jednak dobrze spisywali się bramkarze obu drużyn. W drugiej połowie drużyną prowadzącą grę była Ciężkowianka. Zawodnicy z Rylowej nastawili się na grę z kontry i po jednej z nich wywalczyli rzut rożny. Hubert Pukal wrzucił piłkę w pole karne, bramkarz wybił piłkę pod nogi Mateusza Śliwińskiego, który strzelił z 8 metrów. Zawodnicy z Ciężkowic nie mając nic do stracenia rzucili wszystkie siły do ataku. W 77 minucie kiedy wydawało się że Krzysiek Dzień ma opanowaną piłkę, ta mu nie fortunie podskoczyła na nierówności i napastnik gospodarzy strzelił do pustej bramki. W 85 minucie meczu indywidualna akcję Nikodema Kamysza powstrzymał faulem w polu karnym obrońca Ciężkowianki. Sędzia wskazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem okazał się Zięba. Po zakończeniu spotkania nie mogąc pogodzić się z porażką Ciężkowianka zgłosiła konfrontację. Sędzia spotkania po zakończeniu konfrontacji uznał że wszystko jest zgodnie z przepisami.