Przegrana z Wolanią

Wolania wygrała z Rylovia 4:0

Bramki: 1:0 Jakub Smoła 5', 2:0 Dominik Hałun 11', 3:0 Mateusz Skwarczyński 13', 4:0 Jakub Smoła 66'

Żółte kartki: Ligęzka, Skwarczyński – Zięba, Cholewicki M.

WOLANIA: Filip Duda (75' Krzysztof Galus) - Dominik Hałun, Bartłomiej Pocica (75' Konrad Stach), Rafał Budzik, Przemysław Kuta (55' Jakub Hudy) - Szymon Ligęska, Jakub Siedlik, Mateusz Skwarczyński, Jakub Smoła - Wiktor Wałaszek (58' Szymon Cywiński), Jarosław Zaucha

RYLOVIA RYLOWA: Krzysztof Dzień - Jakub Puskarz (50' Sylwester Kania), Wiktor Zięba, Maciej Cholewicki, Jakub Cholewicki - Sebastian Wojnicki, Wiktor Tabor, Mikołaj Pawlik, Filip Hanek (60' Damian Piwowarczyk), Aleksander Górka - Hubert Pukal

Juniorzy przespali pierwsze 15 minut meczu i po prostych błędach w obronie stracili trzy bramki. W pierwszej trzy krotnie stworzyli sytuację po których powinny paść bramki, jednak nie potrafili ich wykorzystać. Ponadto w 44 minucie meczu Hanek zdobył bramkę, jednak ku zdziwieniu wszystkich sędzia odgwizdał faul na zawodniku gospodarzy.

W drugiej połowie Rylovia prezentowała się o dużo lepiej i stworzyła sobie cztery sytuacje do strzelenia bramki, jednak Wojnicki i Tabor przegrali swoje pojedynki sam na sam z bramkarzem, a strzał Pukala był minimalnie niecelny.