Przegrana z Okocimskim

Juniorzy Młodsi przegrali 4:0 z Okocimskim Brzesko

Bramki: 1:0 Grochot 14', 2:0 Boroń 42', 3:0 Kotarba 49, 4:0 Bryl 89'

Żółte kartki: Pawlik

Okocimski: Martyka - Kotarba (55' Sowa), Boroń (62' Toroń), Żurawski, Matug (62' Gumularz) - Kurek (57' Smulski), Guzek (57' Bielak), Curyło, Zagórski - Bryl, Grochot (55' Konstanty)

Rylovia: Dzień - Cholewicki M., Cholewicki J., Pawlik, Puskarz - Górka (46' Mika), Wojnicki, Zakareya, Zięba, Tabor - Pukal

W pierwszej połowie zawodnicy z Brzeska mieli zdecydowana przewagę i udokumentowali ja dwoma bramkami. Pierwsza bramka padła za sprawą Grochoty, który wykorzystał błąd obrony i bramkarza i umieścił z 10 metrów piłkę w bramce. W 42 minucie meczu Boroń wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i strzelił nie do obrony.

Na drugą połowę zawodnicy z Rylowej wyszli z nastawieniem bojowym i już w pierwszej akcji obrońca Okocimskiego nieprzepisowo powstrzymał Wojnickiego i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Pawlik, jednak jego strzał obronił bramkarz, który od razu zagrał piłkę do przodu i Kotarba wykorzystał idealne podanie swojego kolegi i zakończył  kontratak swojego zespołu bramką.

W późniejszych minutach Rylovia miała dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki jednak Pukal oraz Wojnicki ich nie wykorzystali. W 89 minucie meczu Bryl zdecydował się na strzał z 18 metrów i piłka trafiła w okienko bramki.