Wygrana z Macierzą

Juniorzy Młodsi Rylovii wygrali 4:3 z Macierzą Lipnica Murowana

Bramki: 0:1 Tabor 10', 1:1 Macierz 12', 2:1 Macierz 19', 2:2 Pawlik 27', 2:3 Pawlik 55', 3:3 Macierz 74', 3:4 Pukal 75'

Rylovia wystąpiła w następującym składzie:

Dzień - Piwowarczyk, Mika, Górka, Pawlik - Pukal, Zakareya Ch., Cholewicki B., Tabor - Zakareya A., Wielgus

Juniorzy Młodsi pojechali do Lipnicy Murowanej w okrojonym składzie, jednak pomimo tego wygrali kolejny mecz.

Pierwsza bramka padła za sprawą Tabora, który wykorzystał podanie Pawlika oraz błąd bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce. Bramka wyrównująca padła po błędzie naszego bramkarza, który wybijając piłkę nabił napastnika i futbolówka wtoczyła się do bramki. W 19 minucie było 2:1 dla Macierzy. Kontrę gospodarzy wykorzystał szybki napastnik i strzelił z 16 metrów. W 27 minucie meczu Chawkat zostaje sfaulowany na 30 metrze. Pawlik uderzył na bramkę i piłka wpadła po rękach bramkarza do bramki. W 55 minucie Chawkat dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, gdzie zrobiło się duże zamieszanie i Pawlik z 10 metrów strzelił obok bramkarza. W 74 minucie meczu pomocnik gospodarzy strzelił z rzutu wolnego z 25 metrów i wyrównał stan rywalizacji. Rylovia odpowiedziała bardzo szybko za sprawą Pukala, który wykorzystał błąd obrony i z 16 metrów przelobował bramkarza.