Przegrana z BKS-em

Juniorzy Młodsi przegrali 4:0 z BKS-em Bochnia

Bramki: 1:0 BKS 2', 2:0 Cholewicki J. (bramka samobójcza), 3:0 BKS 75', 4:0 BKS 90'

Czerwona kartka: Zięba 50' (faul taktyczny)

Rylovia wystąpiła w następującym składzie:

Dzień - Cholewicki M. (46' Szlachta), Cholewicki J., Zięba, Górka - Pawlik (40' Jarosz), Tabor (55' Piwowarczyk), Hanek (65' Swornowski), Zakareya, Wojnicki - Pukal

Nie udał się wyjazd do Bochni juniorom młodszy Rylovii i przegrali 4:0 z BKS-em. Pierwsza połowa pomimo iż od 2 minuty BKS prowadził była wyrównanym spotkaniem. Zawodnicy z Rylowej mieli swoje szanse, jednak Pukal dwukrotnie nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a Wojnicki Sebastian nie potrafił wepchnąć piłki z 4 metrów do bramki. Druga bramka dla BKS-u padła po strzale samobójczym obrońcy Rylovii, który próbując wybić piłkę skierował ją do własnej bramki. W drugiej połowie sędzia szybko pokazał czerwoną kartkę Ziębie za faul taktyczny i przez resztę minut drugiej połowy Rylovia musiała grać w 10-tkę co wykorzystał BKS strzelając jeszcze dwie bramki.